Bitmain Antminer S17+ (73Th)
Daglig fortjeneste$0.22
Inntekt / dag$2.77med dagens BTC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.5570.1 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner BTC
Hvor kan du kjøpe 1
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() X-ON Mining
Brukt
|
China | På lager | 4489 dager | $990 | $990Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $2.77 | −$2.55 | $0.22 |
| Uke | $19.40 | −$17.86 | $1.54 |
| Måned | $83.14 | −$76.53 | $6.62 |
| År | $1,012 | −$931.08 | $80.50 |
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer S17+ (73Th)
Også kjent som266-Aa
LanseringDec 2019
AlgoritmeSHA-256
Hashrate73.0 TH/s
Effekt2,920 W
Effektivitet40.0 J/TH
Støy75 dB
Mål175 × 298 × 304 mm
Vekt11.0 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer S17+ (73Th) er en ASIC-miner fra Bitmain for SHA-256-algoritmen med 73.0 TH/s ved 2,920 W. Den kom på markedet i desember 2019. Med 40.0 J/TH bruker den 53 % mer strøm per hash enn medianen av SHA-256-minerne vi følger (26.1 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 133 av 247 SHA-256-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $0.22 om dagen på BTC. Beste pris på MinerPrices er $990. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 80.0 TH/s | 3,360 W | $0.10 | |
| 76.0 TH/s | 3,344 W | −$0.04 | |
| 64.0 TH/s | 2,880 W | −$0.09 | |
| 74.0 TH/s | 3,330 W | −$0.10 | |
| 68.0 TH/s | 3,360 W | −$0.35 | |
| 68.0 TH/s | 3,420 W | −$0.41 |

FB
QUAI