Bitmain Antminer S17 Pro (53Th)
Daglig fortjeneste$0.18
Inntekt / dag$2.01med dagens BTC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$1.8350.3 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner BTC
Hvor kan du kjøpe 0
Ingen selgere tilbyr denne mineren ennå.
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $2.01 | −$1.83 | $0.18 |
| Uke | $14.09 | −$12.81 | $1.28 |
| Måned | $60.36 | −$54.88 | $5.49 |
| År | $734.44 | −$667.70 | $66.74 |
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer S17 Pro (53Th)
Også kjent somAntminer S17 Pro-53TH/s
LanseringApr 2019
AlgoritmeSHA-256
Hashrate53.0 TH/s
Effekt2,094 W
Effektivitet39.5 J/TH
Støy82 dB
Mål178 × 296 × 298 mm
Vekt9.5 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer S17 Pro (53Th) er en ASIC-miner fra Bitmain for SHA-256-algoritmen med 53.0 TH/s ved 2,094 W. Den kom på markedet i april 2019. Med 39.5 J/TH bruker den 51 % mer strøm per hash enn medianen av SHA-256-minerne vi følger (26.1 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 134 av 247 SHA-256-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $0.18 om dagen på BTC. Ingen butikk tilbyr den på MinerPrices akkurat nå. Med 82 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 50.0 TH/s | 1,975 W | $0.17 | |
| 52.0 TH/s | 2,200 W | $0.05 | |
| 53.0 TH/s | 2,385 W | −$0.07 | |
| 56.0 TH/s | 2,520 W | −$0.08 | |
| 46.0 TH/s | 2,100 W | −$0.09 | |
| 50.0 TH/s | 2,500 W | −$0.29 |
FB
QUAI