Bitmain Antminer S23 Hyd 3U
Daglig fortjeneste$34.47
Inntekt / dag$44.10med dagens BTC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$9.63264.5 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner BTC
Hvor kan du kjøpe 7
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 824 dager | $28,399 | $28,399Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 829 dager | $28,555 | $28,555Se tilbud → |
HSASICMINER
|
China | På lager | 856 dager | $29,488 | $29,488Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 856 dager | $29,500 | $29,500Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
|
Czechia | Forhåndsbestilling | 865 dager | $29,802 646,500 CZK |
$29,802Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 907 dager | $31,239 | $31,239Se tilbud → |
![]() MiningEquipment
|
Spain | På lager | 975 dager | $33,584 29,999 EUR |
$33,584Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $44.10 | −$9.63 | $34.47 |
| Uke | $308.67 | −$67.39 | $241.28 |
| Måned | $1,323 | −$288.81 | $1,034 |
| År | $16,095 | −$3,514 | $12,581 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer S23 Hyd 3U
Også kjent somU3S23Hyd
LanseringJan 2026
AlgoritmeSHA-256
Hashrate1,160 TH/s
Effekt11,020 W
Effektivitet9.5 J/TH
Støy50 dB
Mål900 × 486 × 132 mm
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer S23 Hyd 3U er en ASIC-miner fra Bitmain for SHA-256-algoritmen med 1,160 TH/s ved 11,020 W. Den kom på markedet i januar 2026. Med 9.5 J/TH er den 64 % mer effektiv enn medianen av SHA-256-minerne vi følger (26.4 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 1 av 247 SHA-256-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $34.47 om dagen på BTC. Beste pris på MinerPrices er $28,399. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 824 dager. Den er vannkjølt (hydro), så den trenger en kjølekrets og en tørrkjøler i stedet for vifter.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 886 TH/s | 8,372 W | $26.37 | |
| 865 TH/s | 8,650 W | $25.33 | |
| 860 TH/s | 11,180 W | $22.92 | |
| 680 TH/s | 7,412 W | $19.37 | |
| 660 TH/s | 8,250 W | $17.88 | |
| 512 TH/s | 10,600 W | $10.20 |




FB
QUAI