Bitmain Antminer X9 (1M)
Daglig fortjeneste$40.55
Inntekt / dag$42.71med dagens XMR-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.1659.3 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner XMR
Hvor kan du kjøpe 7
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
HSASICMINER
|
China | På lager | 133 dager | $5,370 | $5,370Se tilbud → |
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 135 dager | $5,449 | $5,449Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 136 dager | $5,500 | $5,500Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 148 dager | $5,994 | $5,994Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 161 dager | $6,500 | $6,500Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
|
Czechia | Utsolgt | 141 dager | $5,716 124,000 CZK |
$5,716Se tilbud → |
PCPraha
✓ Verifisert selger
|
Czechia | Utsolgt | 156 dager | $6,321 137,351 CZK |
$6,321Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $42.71 | −$2.16 | $40.55 |
| Uke | $298.95 | −$15.12 | $283.84 |
| Måned | $1,281 | −$64.79 | $1,216 |
| År | $15,588 | −$788.23 | $14,800 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer X9 (1M)
Også kjent somXMR Miner X9
LanseringJul 2026
AlgoritmeRandomX
Hashrate1,000 kH/s
Effekt2,472 W
Effektivitet2.5 J/kH
Støy76 dB
Mål361 × 219 × 293 mm
Vekt17.5 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur-20–45 °C
Luftfuktighet10–90 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer X9 (1M) er en ASIC-miner fra Bitmain for RandomX-algoritmen med 1,000 kH/s ved 2,472 W. Den kom på markedet i juli 2026. Ved $0.036/kWh er den nr. 1 av 2 RandomX-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $40.55 om dagen på XMR. Beste pris på MinerPrices er $5,370. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 133 dager. Med 76 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 212 kH/s | 1,350 W | $7.87 |



ZEPH