Goldshell LB Lite
Daglig fortjeneste$21.02
Inntekt / dag$22.28med dagens LBC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$1.2734.8 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LBC
Hvor kan du kjøpe 1
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 33 dager | $689 | $689Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $22.28 | −$1.27 | $21.02 |
| Uke | $155.98 | −$8.87 | $147.11 |
| Måned | $668.47 | −$38.00 | $630.47 |
| År | $8,133 | −$462.35 | $7,671 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentGoldshell
ModellGoldshell LB Lite
LanseringMay 2022
AlgoritmeLbry
Hashrate1,620 GH/s
Effekt1,450 W
Effektivitet0.9 J/GH
Støy55 dB
Mål264 × 200 × 290 mm
Vekt8.1 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–35 °C
Luftfuktighet5–65 %
Om denne mineren
Goldshell LB Lite er en ASIC-miner fra Goldshell for Lbry-algoritmen med 1,620 GH/s ved 1,450 W. Den kom på markedet i mai 2022. Ved $0.036/kWh er den nr. 1 av 3 Lbry-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $21.02 om dagen på LBC. Beste pris på MinerPrices er $689. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 33 dager. Med 55 dB passer den i en garasje eller kjeller med god ventilasjon.
Minbare mynter
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 175 GH/s | 162 W | $2.27 | |
| 87.0 GH/s | 80 W | $1.13 |
