iBeLink BM-S1
Daglig fortjeneste$30.27
Inntekt / dag$32.32med dagens BTCB2-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.0556.4 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner BTCB2
BTCB2 (Bitcoin BLAKE2b) er en ny Bitcoin-fork, live siden 30. aug. 2026. Den handles lite på noen få små børser, prisen svinger kraftig, og nettverkets hashrate vokser raskt. Utvunnet BTCB2 er låst i 45 dager (muligens 1 år) før du kan selge den.
Hvor kan du kjøpe 1
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() iBeLink.io
✓ Verifisert selger
|
Czechia | Utsolgt | 23 dager | $690 | $690Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $32.32 | −$2.05 | $30.27 |
| Uke | $226.24 | −$14.37 | $211.87 |
| Måned | $969.61 | −$61.59 | $908.02 |
| År | $11,797 | −$749.33 | $11,048 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentiBelink
ModelliBeLink BM-S1
LanseringMar 2022
AlgoritmeBlake2B-Sia
Hashrate6.80 TH/s
Effekt2,350 W
Effektivitet345.6 J/TH
Støy75 dB
Mål128 × 201 × 402 mm
Vekt9.0 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–40 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
iBeLink BM-S1 er en ASIC-miner fra iBelink for Blake2B-Sia-algoritmen med 6.80 TH/s ved 2,350 W. Den kom på markedet i mars 2022. Med 345.6 J/TH bruker den 60 % mer strøm per hash enn medianen av Blake2B-Sia-minerne vi følger (215.9 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 7 av 10 Blake2B-Sia-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $30.27 om dagen på BTCB2. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 19.0 TH/s | 3,100 W | $87.60 | |
| 17.0 TH/s | 3,300 W | $77.92 | |
| 14.0 TH/s | 3,300 W | $63.66 | |
| 12.0 TH/s | 3,150 W | $54.28 | |
| 11.0 TH/s | 2,820 W | $49.82 | |
| 4.40 TH/s | 950 W | $20.08 |
