iPollo G1
Daglig fortjeneste$7.94
Inntekt / dag$10.39med dagens GRIN-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.4567.2 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner GRIN
Hvor kan du kjøpe 3
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 756 dager | $5,995 | $5,995Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 756 dager | $5,999 | $5,999Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 831 dager | $6,595 | $6,595Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $10.39 | −$2.45 | $7.94 |
| Uke | $72.70 | −$17.12 | $55.58 |
| Måned | $311.59 | −$73.38 | $238.21 |
| År | $3,791 | −$892.82 | $2,898 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentiPollo
ModelliPollo G1
Også kjent somNano labs iPollo G1 Grin Miner
LanseringDec 2020
AlgoritmeCuckatoo32
Hashrate36.0 H/s
Effekt2,800 W
Effektivitet77.8 J/H
Støy75 dB
KjølingFan
Mål158 × 350 × 355 mm
Vekt19.0 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–40 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
iPollo G1 er en ASIC-miner fra iPollo for Cuckatoo32-algoritmen med 36.0 H/s ved 2,800 W. Den kom på markedet i desember 2020. Ved $0.036/kWh er den nr. 1 av 2 Cuckatoo32-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $7.94 om dagen på GRIN. Beste pris på MinerPrices er $5,995. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 756 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Minbare mynter
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 1.20 H/s | 120 W | $0.24 |
