Jasminer X4
Daglig fortjeneste$0.20
Inntekt / dag$1.25med dagens ETC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$1.0528.8 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner ETC
Hvor kan du kjøpe 1
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Jasminer Europe
✓ Verifisert selger
|
Czechia | På lager | 21185 dager | $4,227 | $4,227Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $1.25 | −$1.05 | $0.20 |
| Uke | $8.73 | −$7.34 | $1.40 |
| Måned | $37.44 | −$31.45 | $5.99 |
| År | $455.47 | −$382.64 | $72.83 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentJasminer
ModellJasminer X4
Også kjent somSUNLUNE JASMINER X4 ETCHASH SERVER
LanseringNov 2021
AlgoritmeEtHash
Hashrate2,500 MH/s
Effekt1,200 W
Effektivitet0.5 J/MH
Støy75 dB
GrensesnittEthernet
Temperatur5–40 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Jasminer X4 er en ASIC-miner fra Jasminer for EtHash-algoritmen med 2,500 MH/s ved 1,200 W. Den kom på markedet i november 2021. Med 0.5 J/MH er den 20 % mer effektiv enn medianen av EtHash-minerne vi følger (0.6 J/MH). Ved $0.036/kWh er den nr. 13 av 40 EtHash-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $0.20 om dagen på ETC. Beste pris på MinerPrices er $4,227. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 3,200 MH/s | 570 W | $1.10 | |
| 2,050 MH/s | 520 W | $0.57 | |
| 1,950 MH/s | 620 W | $0.43 | |
| 3,680 MH/s | 2,200 W | −$0.09 | |
| 1,550 MH/s | 1,240 W | −$0.31 | |
| 2,400 MH/s | 1,920 W | −$0.48 |

EGEM