21energy Ofen 2 Pro
Daglig fortjeneste$1.32
Inntekt / dag$2.28med dagens BTC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$0.9626.4 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner BTC
Hvor kan du kjøpe 0
Ingen selgere tilbyr denne mineren ennå.
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $2.28 | −$0.96 | $1.32 |
| Uke | $15.94 | −$6.73 | $9.22 |
| Måned | $68.33 | −$28.83 | $39.50 |
| År | $831.37 | −$350.75 | $480.62 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
Produsent21energy
Modell21energy Ofen 2 Pro
LanseringApr 2026
AlgoritmeSHA-256
Hashrate60.0 TH/s
Effekt1,100 W
Effektivitet18.3 J/TH
Støy35 dB
KjølingHeater for home
Mål900 × 320 × 140 mm
Vekt24.0 kg
GrensesnittWiFi / USB / Ethernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
21energy Ofen 2 Pro er en ASIC-miner fra 21energy for SHA-256-algoritmen med 60.0 TH/s ved 1,100 W. Den kom på markedet i april 2026. Med 18.3 J/TH er den 31 % mer effektiv enn medianen av SHA-256-minerne vi følger (26.4 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 112 av 247 SHA-256-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $1.32 om dagen på BTC. Ingen butikk tilbyr den på MinerPrices akkurat nå. Med 35 dB er den stille nok for hjem eller kontor. Den er laget som en varmeovn for hjemmet som miner mens den varmer.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 40.0 TH/s | 1,000 W | $0.64 | |
| 53.0 TH/s | 2,094 W | $0.18 | |
| 50.0 TH/s | 1,975 W | $0.17 | |
| 52.0 TH/s | 2,200 W | $0.05 | |
| 56.0 TH/s | 2,520 W | −$0.08 | |
| 60.0 TH/s | 2,800 W | −$0.17 |
FB
QUAI