Bitdeer SealMiner DL1 Hydro
Daglig fortjeneste$23.75
Inntekt / dag$30.59med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$6.83187.8 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 4
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 379 dager | $8,990 | $8,990Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 379 dager | $9,000 | $9,000Se tilbud → |
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 413 dager | $9,799 | $9,799Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 454 dager | $10,779 | $10,779Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $30.59 | −$6.83 | $23.75 |
| Uke | $214.10 | −$47.84 | $166.26 |
| Måned | $917.55 | −$205.03 | $712.53 |
| År | $11,164 | −$2,494 | $8,669 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitdeer
ModellBitdeer SealMiner DL1 Hydro
LanseringJun 2026
AlgoritmeScrypt
Hashrate52.5 GH/s
Effekt7,823 W
Effektivitet149.0 J/GH
Støy75 dB
KjølingHydro cooling
Mål482 × 665 × 86 mm
Vekt21.0 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet10–90 %
Om denne mineren
Bitdeer SealMiner DL1 Hydro er en ASIC-miner fra Bitdeer for Scrypt-algoritmen med 52.5 GH/s ved 7,823 W. Den kom på markedet i juni 2026. Med 149.0 J/GH er den 52 % mer effektiv enn medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 1 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $23.75 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $8,990. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 379 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting. Den er vannkjølt (hydro), så den trenger en kjølekrets og en tørrkjøler i stedet for vifter.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 35.0 GH/s | 5,775 W | $15.35 | |
| 33.0 GH/s | 5,676 W | $14.27 | |
| 33.0 GH/s | 9,300 W | $11.10 | |
| 30.0 GH/s | 7,600 W | $10.84 | |
| 27.0 GH/s | 5,670 W | $10.78 | |
| 20.0 GH/s | 6,200 W | $6.24 |


BEL
JKC
LKY
QUAI