Bitmain Antminer L11 Hyd 2U (35Gh)
Daglig fortjeneste$10.06
Inntekt / dag$15.10med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$5.05138.6 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 5
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
HSASICMINER
|
China | På lager | 1591 dager | $16,000 | $16,000Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 1591 dager | $16,000 | $16,000Se tilbud → |
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 1632 dager | $16,415 | $16,415Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 1796 dager | $18,057 | $18,057Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
|
Czechia | Utsolgt | 1669 dager | $16,780 364,000 CZK |
$16,780Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $15.10 | −$5.05 | $10.06 |
| Uke | $105.72 | −$35.32 | $70.41 |
| Måned | $453.10 | −$151.35 | $301.75 |
| År | $5,513 | −$1,841 | $3,671 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer L11 Hyd 2U (35Gh)
Også kjent somBitmain Antminer L11.HU2
LanseringDec 2025
AlgoritmeScrypt
Hashrate35.0 GH/s
Effekt5,775 W
Effektivitet165.0 J/GH
Støy50 dB
KjølingHydro cooling
Mål445 × 88 × 670 mm
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer L11 Hyd 2U (35Gh) er en ASIC-miner fra Bitmain for Scrypt-algoritmen med 35.0 GH/s ved 5,775 W. Den kom på markedet i desember 2025. Med 165.0 J/GH er den 47 % mer effektiv enn medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 2 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $10.06 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $16,000. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 1591 dager. Den er vannkjølt (hydro), så den trenger en kjølekrets og en tørrkjøler i stedet for vifter.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 52.5 GH/s | 7,823 W | $15.82 | |
| 33.0 GH/s | 5,676 W | $9.28 | |
| 27.0 GH/s | 5,670 W | $6.70 | |
| 30.0 GH/s | 7,600 W | $6.31 | |
| 33.0 GH/s | 9,300 W | $6.12 | |
| 20.0 GH/s | 6,200 W | $3.21 |


BEL
JKC
LKY
QUAI