Bitfily Snow Panther D1
Daglig fortjeneste—
Inntekt / dag—
Strøm / dag−$1.8350.4 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm
Hvor kan du kjøpe 0
Ingen selgere tilbyr denne mineren ennå.
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | — | −$1.83 | — |
| Uke | — | −$12.84 | — |
| Måned | — | −$55.04 | — |
| År | — | −$669.61 | — |
Spesifikasjoner
ProdusentBitfily
ModellBitfily Snow Panther D1
LanseringJul 2018
AlgoritmeBlake256R14 (old Decred, retired)
Hashrate6.00 TH/s
Effekt2,100 W
Effektivitet350.0 J/TH
Støy72 dB
Mål390 × 180 × 490 mm
Vekt17.0 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur?–40 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitfily Snow Panther D1 er en ASIC-miner fra Bitfily for Blake256R14 (old Decred, retired)-algoritmen med 6.00 TH/s ved 2,100 W. Den kom på markedet i juli 2018. Med 350.0 J/TH er den 11 % mer effektiv enn medianen av Blake256R14 (old Decred, retired)-minerne vi følger (394.6 J/TH). Ingen butikk tilbyr den på MinerPrices akkurat nå. Med 72 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Algoritmer
| Algoritme | Hashrate | Effekt | Effektivitet |
|---|---|---|---|
| Blake256R14 (old Decred, retired) | 6.00 TH/s | 2,100 W | 350.0 J/TH |
| Blake256R14-dcr | 6.00 TH/s | 2,100 W | 350.0 J/TH |
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 160 GH/s | 410 W | $1.54 | |
| 6.00 TH/s | 2,100 W | — | |
| 7.00 TH/s | 2,100 W | — | |
| 2.80 TH/s | 1,230 W | — |