Innosilicon D9+ DecredMaster
Daglig fortjeneste—
Inntekt / dag—
Strøm / dag−$1.0729.5 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm
Hvor kan du kjøpe 0
Ingen selgere tilbyr denne mineren ennå.
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | — | −$1.07 | — |
| Uke | — | −$7.52 | — |
| Måned | — | −$32.24 | — |
| År | — | −$392.20 | — |
Spesifikasjoner
ProdusentInnosilicon
ModellInnosilicon D9+ DecredMaster
LanseringAug 2018
AlgoritmeBlake256R14 (old Decred, retired)
Hashrate2.80 TH/s
Effekt1,230 W
Effektivitet439.3 J/TH
Støy70 dB
Mål130 × 155 × 310 mm
Vekt3.6 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Innosilicon D9+ DecredMaster er en ASIC-miner fra Innosilicon for Blake256R14 (old Decred, retired)-algoritmen med 2.80 TH/s ved 1,230 W. Den kom på markedet i august 2018. Med 439.3 J/TH bruker den 26 % mer strøm per hash enn medianen av Blake256R14 (old Decred, retired)-minerne vi følger (350.0 J/TH). Ingen butikk tilbyr den på MinerPrices akkurat nå. Med 70 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Algoritmer
| Algoritme | Hashrate | Effekt | Effektivitet |
|---|---|---|---|
| Blake256R14 (old Decred, retired) | 2.80 TH/s | 1,230 W | 439.3 J/TH |
| Blake256R14-dcr | 2.80 TH/s | 1,230 W | 439.3 J/TH |
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 160 GH/s | 410 W | $1.54 | |
| 6.00 TH/s | 2,100 W | — | |
| 6.00 TH/s | 2,100 W | — | |
| 7.00 TH/s | 2,100 W | — |