Bitmain Antminer D7 (1286Gh)
Daglig fortjeneste$0.86
Inntekt / dag$3.61med dagens DASH-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.7575.6 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner DASH
Hvor kan du kjøpe 1
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() X-ON Mining
Brukt
|
China | På lager | 3014 dager | $2,595 | $2,595Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $3.61 | −$2.75 | $0.86 |
| Uke | $25.28 | −$19.25 | $6.03 |
| Måned | $108.34 | −$82.50 | $25.84 |
| År | $1,318 | −$1,004 | $314.33 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer D7 (1286Gh)
Også kjent somAntminer D7 1.286Th
LanseringOct 2021
AlgoritmeX11
Hashrate1.29 TH/s
Effekt3,148 W
Effektivitet2,447.9 J/TH
Støy75 dB
Mål400 × 195 × 290 mm
Vekt14.2 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer D7 (1286Gh) er en ASIC-miner fra Bitmain for X11-algoritmen med 1.29 TH/s ved 3,148 W. Den kom på markedet i oktober 2021. Med 2,447.9 J/TH er den 95 % mer effektiv enn medianen av X11-minerne vi følger (46,898.5 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 2 av 25 X11-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $0.86 om dagen på DASH. Beste pris på MinerPrices er $2,595. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 1.77 TH/s | 2,839 W | $2.49 | |
| 262 GH/s | 1,420 W | −$0.50 | |
| 440 GH/s | 2,200 W | −$0.69 | |
| 119 GH/s | 1,566 W | −$1.03 | |
| 56.0 GH/s | 2,100 W | −$1.68 | |
| 540 GH/s | 4,400 W | −$2.33 |

DPC
ONX