Bitmain Antminer D9 (1770Gh)
Daglig fortjeneste$4.13
Inntekt / dag$6.61med dagens DASH-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.4868.1 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner DASH
Hvor kan du kjøpe 10
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 255 dager | $1,050 | $1,050Se tilbud → |
LeedMiner
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 284 dager | $1,170 | $1,170Se tilbud → |
Jingle Mining
|
China | På lager | 303 dager | $1,249 | $1,249Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 315 dager | $1,300 | $1,300Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
|
Czechia | På lager | 319 dager | $1,314 28,500 CZK |
$1,314Se tilbud → |
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 410 dager | $1,689 | $1,689Se tilbud → |
![]() MiningEquipment
|
Spain | På lager | 429 dager | $1,768 1,579 EUR |
$1,768Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 451 dager | $1,858 | $1,858Se tilbud → |
NexMine
|
Germany | På lager | 452 dager | $1,864 1,662 EUR |
$1,864Se tilbud → |
ApexaMiners
|
Nigeria | På lager | 606 dager | $2,500 | $2,500Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $6.61 | −$2.48 | $4.13 |
| Uke | $46.25 | −$17.36 | $28.89 |
| Måned | $198.22 | −$74.40 | $123.82 |
| År | $2,412 | −$905.25 | $1,506 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer D9 (1770Gh)
Også kjent somAntminer D9 1.77Th
LanseringFeb 2023
AlgoritmeX11
Hashrate1.77 TH/s
Effekt2,839 W
Effektivitet1,604.0 J/TH
Støy75 dB
Mål316 × 430 × 570 mm
Vekt16.2 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer D9 (1770Gh) er en ASIC-miner fra Bitmain for X11-algoritmen med 1.77 TH/s ved 2,839 W. Den kom på markedet i februar 2023. Med 1,604.0 J/TH er den 97 % mer effektiv enn medianen av X11-minerne vi følger (46,898.5 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 1 av 25 X11-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $4.13 om dagen på DASH. Beste pris på MinerPrices er $1,050. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 255 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 1.29 TH/s | 3,148 W | $2.05 | |
| 262 GH/s | 1,420 W | −$0.26 | |
| 440 GH/s | 2,200 W | −$0.28 | |
| 119 GH/s | 1,566 W | −$0.92 | |
| 56.0 GH/s | 2,100 W | −$1.63 | |
| 540 GH/s | 4,400 W | −$1.83 |




DPC
ONX