Bitdeer SealMiner DL1 Air
Daglig fortjeneste$11.31
Inntekt / dag$14.56med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$3.2589.4 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 2
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 646 dager | $7,300 | $7,300Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 794 dager | $8,980 | $8,980Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $14.56 | −$3.25 | $11.31 |
| Uke | $101.95 | −$22.78 | $79.17 |
| Måned | $436.93 | −$97.62 | $339.31 |
| År | $5,316 | −$1,188 | $4,128 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitdeer
ModellBitdeer SealMiner DL1 Air
LanseringMay 2026
AlgoritmeScrypt
Hashrate25.0 GH/s
Effekt3,725 W
Effektivitet149.0 J/GH
Støy75 dB
Mål197 × 365 × 292 mm
Vekt15.5 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitdeer SealMiner DL1 Air er en ASIC-miner fra Bitdeer for Scrypt-algoritmen med 25.0 GH/s ved 3,725 W. Den kom på markedet i mai 2026. Med 149.0 J/GH er den 52 % mer effektiv enn medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 4 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $11.31 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $7,300. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 646 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 21.0 GH/s | 3,612 W | $9.08 | |
| 20.5 GH/s | 3,900 W | $8.54 | |
| 20.0 GH/s | 3,580 W | $8.52 | |
| 20.0 GH/s | 3,680 W | $8.44 | |
| 20.0 GH/s | 3,700 W | $8.42 | |
| 18.0 GH/s | 3,960 W | $7.03 |


BEL
JKC
LKY
QUAI