Bitmain Antminer L11 Pro (21Gh)
Daglig fortjeneste$8.83
Inntekt / dag$11.99med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$3.1686.7 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 5
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 861 dager | $7,600 | $7,600Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 904 dager | $7,980 | $7,980Se tilbud → |
HSASICMINER
|
China | På lager | 1165 dager | $10,290 | $10,290Se tilbud → |
![]() MiningEquipment
|
Spain | På lager | 3042 dager | $26,868 24,000 EUR |
$26,868Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
|
Czechia | Utsolgt | 916 dager | $8,090 175,500 CZK |
$8,090Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $11.99 | −$3.16 | $8.83 |
| Uke | $83.93 | −$22.09 | $61.84 |
| Måned | $359.71 | −$94.66 | $265.05 |
| År | $4,377 | −$1,152 | $3,225 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer L11 Pro (21Gh)
LanseringSep 2025
AlgoritmeScrypt
Hashrate21.0 GH/s
Effekt3,612 W
Effektivitet172.0 J/GH
Støy75 dB
Mål195 × 290 × 379 mm
Vekt15.8 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer L11 Pro (21Gh) er en ASIC-miner fra Bitmain for Scrypt-algoritmen med 21.0 GH/s ved 3,612 W. Den kom på markedet i september 2025. Med 172.0 J/GH er den 45 % mer effektiv enn medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 8 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $8.83 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $7,600. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 861 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 25.0 GH/s | 3,725 W | $11.02 | |
| 20.5 GH/s | 3,900 W | $8.30 | |
| 20.0 GH/s | 3,580 W | $8.29 | |
| 20.0 GH/s | 3,680 W | $8.20 | |
| 20.0 GH/s | 3,700 W | $8.19 | |
| 18.0 GH/s | 3,960 W | $6.82 |




BEL
JKC
LKY
QUAI