ElphaPex DG2+
Daglig fortjeneste$5.44
Inntekt / dag$8.85med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$3.4193.6 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 4
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 1471 dager | $7,999 | $7,999Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 1821 dager | $9,900 | $9,900Se tilbud → |
HSASICMINER
|
China | På lager | 1866 dager | $10,145 | $10,145Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
|
Czechia | Forhåndsbestilling | 1954 dager | $10,626 230,500 CZK |
$10,626Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $8.85 | −$3.41 | $5.44 |
| Uke | $61.92 | −$23.85 | $38.07 |
| Måned | $265.39 | −$102.21 | $163.18 |
| År | $3,229 | −$1,244 | $1,985 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentElphaPex
ModellElphaPex DG2+
Også kjent somDG 2+ Scrypt Miner
LanseringJul 2025
AlgoritmeScrypt
Hashrate20.5 GH/s
Effekt3,900 W
Effektivitet190.2 J/GH
Støy75 dB
Mål369 × 196 × 287 mm
Vekt16.5 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
ElphaPex DG2+ er en ASIC-miner fra ElphaPex for Scrypt-algoritmen med 20.5 GH/s ved 3,900 W. Den kom på markedet i juli 2025. Med 190.2 J/GH er den 39 % mer effektiv enn medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 10 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $5.44 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $7,999. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 1471 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 21.0 GH/s | 3,612 W | $5.91 | |
| 20.0 GH/s | 3,580 W | $5.50 | |
| 20.0 GH/s | 3,680 W | $5.42 | |
| 20.0 GH/s | 3,700 W | $5.40 | |
| 18.0 GH/s | 3,960 W | $4.31 | |
| 18.5 GH/s | 4,250 W | $4.27 |



BEL
JKC
LKY
QUAI