Bitmain Antminer AL1 (15.6Th)
Daglig fortjeneste$0.96
Inntekt / dag$4.03med dagens ALPH-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$3.0784.2 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner ALPH
Hvor kan du kjøpe 3
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 9442 dager | $9,100 | $9,100Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 9650 dager | $9,300 | $9,300Se tilbud → |
PCPraha
✓ Verifisert selger
|
Czechia | På lager | 15852 dager | $15,277 330,223 CZK |
$15,277Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $4.03 | −$3.07 | $0.96 |
| Uke | $28.21 | −$21.46 | $6.75 |
| Måned | $120.90 | −$91.99 | $28.91 |
| År | $1,471 | −$1,119 | $351.78 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer AL1 (15.6Th)
Også kjent somAntminer AL1 ALPH Miner
LanseringJul 2024
AlgoritmeBlake3
Hashrate15.6 TH/s
Effekt3,510 W
Effektivitet225.0 J/TH
Støy75 dB
KjølingAir
Mål195 × 290 × 370 mm
Vekt13.2 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer AL1 (15.6Th) er en ASIC-miner fra Bitmain for Blake3-algoritmen med 15.6 TH/s ved 3,510 W. Den kom på markedet i juli 2024. Med 225.0 J/TH er den 49 % mer effektiv enn medianen av Blake3-minerne vi følger (444.5 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 2 av 13 Blake3-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $0.96 om dagen på ALPH. Beste pris på MinerPrices er $9,100. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Minbare mynter
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 16.6 TH/s | 3,730 W | $1.03 | |
| 15.0 TH/s | 3,500 W | $0.82 | |
| 2.00 TH/s | 500 W | $0.08 | |
| 4.40 TH/s | 1,800 W | −$0.44 | |
| 3.30 TH/s | 1,600 W | −$0.55 | |
| 8.30 TH/s | 3,350 W | −$0.78 |

