IceRiver AL3
Daglig fortjeneste$0.45
Inntekt / dag$3.51med dagens ALPH-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$3.0684.0 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner ALPH
Hvor kan du kjøpe 10
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 2879 dager | $1,299 | $1,299Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 3167 dager | $1,429 | $1,429Se tilbud → |
PCPraha
✓ Verifisert selger
|
Czechia | På lager | 3343 dager | $1,508 32,599 CZK |
$1,508Se tilbud → |
Jingle Mining
|
China | På lager | 3547 dager | $1,600 | $1,600Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 3990 dager | $1,800 | $1,800Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 4211 dager | $1,900 | $1,900Se tilbud → |
HSASICMINER
|
China | På lager | 4431 dager | $1,999 | $1,999Se tilbud → |
DCE Miner
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 4766 dager | $2,150 | $2,150Se tilbud → |
![]() IceRiver
|
Czechia | På lager | 4911 dager | $2,215 1,979 EUR |
$2,215Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
|
Czechia | Utsolgt | 4956 dager | $2,236 48,500 CZK |
$2,236Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $3.51 | −$3.06 | $0.45 |
| Uke | $24.56 | −$21.40 | $3.16 |
| Måned | $105.26 | −$91.73 | $13.54 |
| År | $1,281 | −$1,116 | $164.69 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentIceRiver
ModellIceRiver AL3
Også kjent somIceRiver ALPH AL3 15Th
LanseringSep 2024
AlgoritmeBlake3
Hashrate15.0 TH/s
Effekt3,500 W
Effektivitet233.3 J/TH
Støy75 dB
KjølingAir
Mål370 × 195 × 290 mm
Vekt16.0 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–40 °C
Luftfuktighet10–90 %
Om denne mineren
IceRiver AL3 er en ASIC-miner fra IceRiver for Blake3-algoritmen med 15.0 TH/s ved 3,500 W. Den kom på markedet i september 2024. Med 233.3 J/TH er den 48 % mer effektiv enn medianen av Blake3-minerne vi følger (444.5 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 3 av 13 Blake3-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $0.45 om dagen på ALPH. Beste pris på MinerPrices er $1,299. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Minbare mynter
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 16.6 TH/s | 3,730 W | $0.62 | |
| 15.6 TH/s | 3,510 W | $0.58 | |
| 2.00 TH/s | 500 W | $0.03 | |
| 4.40 TH/s | 1,800 W | −$0.54 | |
| 3.30 TH/s | 1,600 W | −$0.63 | |
| 8.30 TH/s | 3,350 W | −$0.99 |



