Bitmain Antminer AL1 Pro (16.6Th)
Daglig fortjeneste$0.62
Inntekt / dag$3.88med dagens ALPH-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$3.2689.5 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner ALPH
Hvor kan du kjøpe 5
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 4802 dager | $2,999 | $2,999Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 5283 dager | $3,299 | $3,299Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 15610 dager | $9,749 | $9,749Se tilbud → |
PCPraha
✓ Verifisert selger
|
Czechia | På lager | 25391 dager | $15,858 342,768 CZK |
$15,858Se tilbud → |
![]() BitMars
|
China | Utsolgt | 15772 dager | $9,850 | $9,850Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $3.88 | −$3.26 | $0.62 |
| Uke | $27.18 | −$22.81 | $4.37 |
| Måned | $116.49 | −$97.76 | $18.74 |
| År | $1,417 | −$1,189 | $227.96 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer AL1 Pro (16.6Th)
Også kjent somAntminer AL1 ALPH Miner
LanseringSep 2024
AlgoritmeBlake3
Hashrate16.6 TH/s
Effekt3,730 W
Effektivitet224.7 J/TH
Støy75 dB
KjølingAir
Mål195 × 290 × 400 mm
Vekt13.6 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer AL1 Pro (16.6Th) er en ASIC-miner fra Bitmain for Blake3-algoritmen med 16.6 TH/s ved 3,730 W. Den kom på markedet i september 2024. Med 224.7 J/TH er den 49 % mer effektiv enn medianen av Blake3-minerne vi følger (444.5 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 1 av 13 Blake3-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $0.62 om dagen på ALPH. Beste pris på MinerPrices er $2,999. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Minbare mynter
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 15.6 TH/s | 3,510 W | $0.58 | |
| 15.0 TH/s | 3,500 W | $0.45 | |
| 2.00 TH/s | 500 W | $0.03 | |
| 4.40 TH/s | 1,800 W | −$0.54 | |
| 3.30 TH/s | 1,600 W | −$0.63 | |
| 8.30 TH/s | 3,350 W | −$0.99 |

