Bitmain Antminer KS7 (40Th)
Daglig fortjeneste$4.73
Inntekt / dag$7.42med dagens KAS-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.6973.9 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner KAS
Hvor kan du kjøpe 7
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 318 dager | $1,500 | $1,500Se tilbud → |
HSASICMINER
|
China | På lager | 320 dager | $1,510 | $1,510Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 339 dager | $1,600 | $1,600Se tilbud → |
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 508 dager | $2,399 | $2,399Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 558 dager | $2,639 | $2,639Se tilbud → |
PCPraha
✓ Verifisert selger
|
Czechia | På lager | 1987 dager | $9,398 203,133 CZK |
$9,398Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
|
Czechia | Utsolgt | 376 dager | $1,775 38,500 CZK |
$1,775Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $7.42 | −$2.69 | $4.73 |
| Uke | $51.95 | −$18.83 | $33.12 |
| Måned | $222.65 | −$80.72 | $141.93 |
| År | $2,709 | −$982.10 | $1,727 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer KS7 (40Th)
Også kjent somBitmain Antminer KAS Miner KS7
LanseringMay 2025
AlgoritmeKHeavyHash
Hashrate40.0 TH/s
Effekt3,080 W
Effektivitet77.0 J/TH
Støy75 dB
Mål430 × 196 × 290 mm
Vekt16.4 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet10–90 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer KS7 (40Th) er en ASIC-miner fra Bitmain for KHeavyHash-algoritmen med 40.0 TH/s ved 3,080 W. Den kom på markedet i mai 2025. Med 77.0 J/TH er den 76 % mer effektiv enn medianen av KHeavyHash-minerne vi følger (327.3 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 2 av 24 KHeavyHash-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $4.73 om dagen på KAS. Beste pris på MinerPrices er $1,500. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 318 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 45.0 TH/s | 3,465 W | $5.32 | |
| 30.0 TH/s | 3,500 W | $2.51 | |
| 21.0 TH/s | 3,150 W | $1.14 | |
| 20.0 TH/s | 3,000 W | $1.09 | |
| 15.0 TH/s | 3,400 W | −$0.19 | |
| 12.0 TH/s | 3,400 W | −$0.74 |



BGA
SDR