IceRiver KAS KS7
Daglig fortjeneste$2.51
Inntekt / dag$5.57med dagens KAS-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$3.0684.0 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner KAS
Hvor kan du kjøpe 4
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 491 dager | $1,230 | $1,230Se tilbud → |
LeedMiner
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 757 dager | $1,899 | $1,899Se tilbud → |
PCPraha
✓ Verifisert selger
|
Czechia | På lager | 801 dager | $2,008 43,399 CZK |
$2,008Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 877 dager | $2,199 | $2,199Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $5.57 | −$3.06 | $2.51 |
| Uke | $38.96 | −$21.40 | $17.56 |
| Måned | $166.99 | −$91.73 | $75.26 |
| År | $2,032 | −$1,116 | $915.65 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentIceRiver
ModellIceRiver KAS KS7
Også kjent somICERIVER KAS KS7
LanseringApr 2025
AlgoritmeKHeavyHash
Hashrate30.0 TH/s
Effekt3,500 W
Effektivitet116.7 J/TH
Støy75 dB
Mål430 × 195 × 290 mm
Vekt17.5 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–40 °C
Luftfuktighet10–90 %
Om denne mineren
IceRiver KAS KS7 er en ASIC-miner fra IceRiver for KHeavyHash-algoritmen med 30.0 TH/s ved 3,500 W. Den kom på markedet i april 2025. Med 116.7 J/TH er den 64 % mer effektiv enn medianen av KHeavyHash-minerne vi følger (327.3 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 3 av 24 KHeavyHash-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $2.51 om dagen på KAS. Beste pris på MinerPrices er $1,230. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 491 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 45.0 TH/s | 3,465 W | $5.32 | |
| 40.0 TH/s | 3,080 W | $4.73 | |
| 21.0 TH/s | 3,150 W | $1.14 | |
| 20.0 TH/s | 3,000 W | $1.09 | |
| 15.0 TH/s | 3,400 W | −$0.19 | |
| 12.0 TH/s | 3,400 W | −$0.74 |

BGA
SDR