Bitmain Antminer KS7 (45Th)
Daglig fortjeneste$5.46
Inntekt / dag$8.49med dagens KAS-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$3.0383.2 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner KAS
Hvor kan du kjøpe 5
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 268 dager | $1,460 | $1,460Se tilbud → |
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 494 dager | $2,699 | $2,699Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 544 dager | $2,969 | $2,969Se tilbud → |
PCPraha
✓ Verifisert selger
|
Czechia | På lager | 1720 dager | $9,398 203,133 CZK |
$9,398Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
|
Czechia | Utsolgt | 363 dager | $1,982 43,000 CZK |
$1,982Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $8.49 | −$3.03 | $5.46 |
| Uke | $59.44 | −$21.19 | $38.25 |
| Måned | $254.75 | −$90.81 | $163.94 |
| År | $3,100 | −$1,105 | $1,995 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer KS7 (45Th)
Også kjent somBitmain Antminer KAS Miner KS7
LanseringJan 2026
AlgoritmeKHeavyHash
Hashrate45.0 TH/s
Effekt3,465 W
Effektivitet77.0 J/TH
Støy75 dB
Mål430 × 196 × 290 mm
Vekt16.4 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet10–90 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer KS7 (45Th) er en ASIC-miner fra Bitmain for KHeavyHash-algoritmen med 45.0 TH/s ved 3,465 W. Den kom på markedet i januar 2026. Med 77.0 J/TH er den 76 % mer effektiv enn medianen av KHeavyHash-minerne vi følger (327.3 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 1 av 24 KHeavyHash-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $5.46 om dagen på KAS. Beste pris på MinerPrices er $1,460. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 268 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 40.0 TH/s | 3,080 W | $4.86 | |
| 30.0 TH/s | 3,500 W | $2.60 | |
| 21.0 TH/s | 3,150 W | $1.21 | |
| 20.0 TH/s | 3,000 W | $1.15 | |
| 15.0 TH/s | 3,400 W | −$0.14 | |
| 12.0 TH/s | 3,400 W | −$0.71 |


BGA
SDR