Bitmain Antminer L7 (8.8Gh)
Daglig fortjeneste$1.13
Inntekt / dag$4.12med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.9982.2 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 2
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() MiningEquipment
|
Spain | På lager | 884 dager | $995 889 EUR |
$995Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | Utsolgt | 595 dager | $670 | $670Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $4.12 | −$2.99 | $1.13 |
| Uke | $28.83 | −$20.94 | $7.89 |
| Måned | $123.57 | −$89.76 | $33.81 |
| År | $1,503 | −$1,092 | $411.37 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer L7 (8.8Gh)
Også kjent somAntminer L7 8800Mh
LanseringFeb 2022
AlgoritmeScrypt
Hashrate8.80 GH/s
Effekt3,425 W
Effektivitet389.2 J/GH
Støy75 dB
Mål195 × 290 × 370 mm
Vekt15.0 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer L7 (8.8Gh) er en ASIC-miner fra Bitmain for Scrypt-algoritmen med 8.80 GH/s ved 3,425 W. Den kom på markedet i februar 2022. Med 389.2 J/GH bruker den 26 % mer strøm per hash enn medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 34 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $1.13 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $995. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 884 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 11.0 GH/s | 3,420 W | $2.16 | |
| 10.0 GH/s | 3,100 W | $1.97 | |
| 9.50 GH/s | 3,425 W | $1.45 | |
| 9.30 GH/s | 3,425 W | $1.36 | |
| 9.16 GH/s | 3,425 W | $1.30 | |
| 9.05 GH/s | 3,425 W | $1.24 |


BEL
JKC
LKY
QUAI