ElphaPex DG1
Daglig fortjeneste$2.16
Inntekt / dag$5.15med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.9982.1 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 6
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
LeedMiner
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 556 dager | $1,200 | $1,200Se tilbud → |
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 556 dager | $1,202 | $1,202Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 612 dager | $1,322 | $1,322Se tilbud → |
![]() MiningEquipment
|
Spain | På lager | 834 dager | $1,801 1,609 EUR |
$1,801Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 1990 dager | $4,300 | $4,300Se tilbud → |
DCE Miner
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 2939 dager | $6,350 | $6,350Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $5.15 | −$2.99 | $2.16 |
| Uke | $36.04 | −$20.91 | $15.13 |
| Måned | $154.47 | −$89.63 | $64.84 |
| År | $1,879 | −$1,091 | $788.84 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentElphaPex
ModellElphaPex DG1
Også kjent somDG 1 LTC+DOGE 11000M
LanseringFeb 2024
AlgoritmeScrypt
Hashrate11.0 GH/s
Effekt3,420 W
Effektivitet310.9 J/GH
Støy75 dB
KjølingAir
Mål369 × 196 × 287 mm
Vekt16.1 kg
GrensesnittRJ45 Ethernet 10/100M
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
ElphaPex DG1 er en ASIC-miner fra ElphaPex for Scrypt-algoritmen med 11.0 GH/s ved 3,420 W. Den kom på markedet i februar 2024. Effektiviteten på 310.9 J/GH ligger nær medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 26 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $2.16 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $1,200. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 556 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 11.0 GH/s | 3,410 W | $2.17 | |
| 10.0 GH/s | 3,100 W | $1.97 | |
| 9.50 GH/s | 3,425 W | $1.45 | |
| 9.30 GH/s | 3,425 W | $1.36 | |
| 9.16 GH/s | 3,425 W | $1.30 | |
| 9.05 GH/s | 3,425 W | $1.24 |


BEL
JKC
LKY
QUAI