Bitmain Antminer L7 (9.3Gh)
Daglig fortjeneste$1.36
Inntekt / dag$4.35med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.9982.2 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 5
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Maxi Miners
|
Czechia | På lager | 610 dager | $830 18,000 CZK |
$830Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 882 dager | $1,200 | $1,200Se tilbud → |
![]() MiningEquipment
|
Spain | På lager | 921 dager | $1,253 1,119 EUR |
$1,253Se tilbud → |
PCPraha
✓ Verifisert selger
|
Czechia | På lager | 1065 dager | $1,448 31,309 CZK |
$1,448Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | Utsolgt | 427 dager | $580 | $580Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $4.35 | −$2.99 | $1.36 |
| Uke | $30.47 | −$20.94 | $9.53 |
| Måned | $130.60 | −$89.76 | $40.83 |
| År | $1,589 | −$1,092 | $496.80 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer L7 (9.3Gh)
Også kjent somAntminer L7 9300Mh
LanseringFeb 2022
AlgoritmeScrypt
Hashrate9.30 GH/s
Effekt3,425 W
Effektivitet368.3 J/GH
Støy75 dB
Mål195 × 290 × 370 mm
Vekt15.0 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer L7 (9.3Gh) er en ASIC-miner fra Bitmain for Scrypt-algoritmen med 9.30 GH/s ved 3,425 W. Den kom på markedet i februar 2022. Med 368.3 J/GH bruker den 19 % mer strøm per hash enn medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 31 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $1.36 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $830. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 610 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 11.0 GH/s | 3,420 W | $2.16 | |
| 10.0 GH/s | 3,100 W | $1.97 | |
| 9.50 GH/s | 3,425 W | $1.45 | |
| 9.16 GH/s | 3,425 W | $1.30 | |
| 9.05 GH/s | 3,425 W | $1.24 | |
| 8.80 GH/s | 3,425 W | $1.13 |




BEL
JKC
LKY
QUAI