Bitmain Antminer L9 (17Gh)
Daglig fortjeneste$4.49
Inntekt / dag$7.61med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$3.1285.7 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 9
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
LeedMiner
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 586 dager | $2,630 | $2,630Se tilbud → |
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 646 dager | $2,899 | $2,899Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 691 dager | $3,100 | $3,100Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
|
Czechia | På lager | 699 dager | $3,135 68,000 CZK |
$3,135Se tilbud → |
HSASICMINER
|
China | På lager | 702 dager | $3,150 | $3,150Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 711 dager | $3,189 | $3,189Se tilbud → |
![]() BitHash
|
United Arab Emirates | På lager | 791 dager | $3,550 | $3,550Se tilbud → |
DCE Miner
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 2105 dager | $9,450 | $9,450Se tilbud → |
Jingle Mining
|
China | Utsolgt | 718 dager | $3,220 | $3,220Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $7.61 | −$3.12 | $4.49 |
| Uke | $53.27 | −$21.83 | $31.43 |
| Måned | $228.28 | −$93.56 | $134.72 |
| År | $2,777 | −$1,138 | $1,639 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer L9 (17Gh)
Også kjent somU3S23Hyd
LanseringMay 2024
AlgoritmeScrypt
Hashrate17.0 GH/s
Effekt3,570 W
Effektivitet210.0 J/GH
Støy75 dB
Mål195 × 290 × 379 mm
Vekt13.5 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer L9 (17Gh) er en ASIC-miner fra Bitmain for Scrypt-algoritmen med 17.0 GH/s ved 3,570 W. Den kom på markedet i mai 2024. Med 210.0 J/GH er den 32 % mer effektiv enn medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 15 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $4.49 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $2,630. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 586 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 20.0 GH/s | 3,580 W | $5.82 | |
| 18.0 GH/s | 3,960 W | $4.60 | |
| 18.5 GH/s | 4,250 W | $4.57 | |
| 16.5 GH/s | 3,400 W | $4.42 | |
| 16.0 GH/s | 3,360 W | $4.23 | |
| 16.0 GH/s | 3,725 W | $3.91 |



BEL
FB
JKC
LKY
QUAI