Bitmain Antminer L9 (16Gh)
Daglig fortjeneste$4.55
Inntekt / dag$7.49med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.9480.6 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 13
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() BitMars
|
China | På lager | 549 dager | $2,499 | $2,499Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 560 dager | $2,550 | $2,550Se tilbud → |
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 571 dager | $2,599 | $2,599Se tilbud → |
LeedMiner
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 571 dager | $2,600 | $2,600Se tilbud → |
HSASICMINER
|
China | På lager | 615 dager | $2,800 | $2,800Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 628 dager | $2,859 | $2,859Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 633 dager | $2,880 | $2,880Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
|
Czechia | På lager | 648 dager | $2,950 64,000 CZK |
$2,950Se tilbud → |
![]() MiningEquipment
|
Spain | På lager | 733 dager | $3,335 2,979 EUR |
$3,335Se tilbud → |
![]() BitHash
|
United Arab Emirates | På lager | 736 dager | $3,350 | $3,350Se tilbud → |
NexMine
|
Germany | På lager | 831 dager | $3,781 3,371 EUR |
$3,781Se tilbud → |
DCE Miner
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 2005 dager | $9,130 | $9,130Se tilbud → |
Jingle Mining
|
China | Utsolgt | 708 dager | $3,220 | $3,220Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $7.49 | −$2.94 | $4.55 |
| Uke | $52.43 | −$20.55 | $31.88 |
| Måned | $224.68 | −$88.06 | $136.62 |
| År | $2,734 | −$1,071 | $1,662 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer L9 (16Gh)
LanseringMay 2024
AlgoritmeScrypt
Hashrate16.0 GH/s
Effekt3,360 W
Effektivitet210.0 J/GH
Støy75 dB
Mål195 × 290 × 379 mm
Vekt13.5 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer L9 (16Gh) er en ASIC-miner fra Bitmain for Scrypt-algoritmen med 16.0 GH/s ved 3,360 W. Den kom på markedet i mai 2024. Med 210.0 J/GH er den 32 % mer effektiv enn medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 17 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $4.55 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $2,499. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 549 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 18.0 GH/s | 3,960 W | $4.97 | |
| 17.0 GH/s | 3,570 W | $4.84 | |
| 16.5 GH/s | 3,400 W | $4.75 | |
| 15.0 GH/s | 3,150 W | $4.27 | |
| 16.0 GH/s | 3,725 W | $4.24 | |
| 14.0 GH/s | 3,920 W | $3.13 |






BEL
JKC
LKY
QUAI