Volcminer D1 (18.5Gh)
Daglig fortjeneste$4.95
Inntekt / dag$8.66med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$3.71102.0 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 4
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 1031 dager | $5,100 | $5,100Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 1031 dager | $5,100 | $5,100Se tilbud → |
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 1274 dager | $6,299 | $6,299Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 1401 dager | $6,929 | $6,929Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $8.66 | −$3.71 | $4.95 |
| Uke | $60.62 | −$25.99 | $34.63 |
| Måned | $259.79 | −$111.38 | $148.40 |
| År | $3,161 | −$1,355 | $1,806 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentVolcminer
ModellVolcminer D1 (18.5Gh)
Også kjent somVolcMiner D1 18.5Gh/s
LanseringOct 2024
AlgoritmeScrypt
Hashrate18.5 GH/s
Effekt4,250 W
Effektivitet229.7 J/GH
Støy75 dB
Mål335 × 217 × 395 mm
Vekt17.6 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur-20–45 °C
Luftfuktighet10–90 %
Om denne mineren
Volcminer D1 (18.5Gh) er en ASIC-miner fra Volcminer for Scrypt-algoritmen med 18.5 GH/s ved 4,250 W. Den kom på markedet i oktober 2024. Med 229.7 J/GH er den 26 % mer effektiv enn medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 14 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $4.95 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $5,100. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 1031 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 20.0 GH/s | 3,580 W | $6.23 | |
| 20.5 GH/s | 3,900 W | $6.19 | |
| 20.0 GH/s | 3,680 W | $6.15 | |
| 20.0 GH/s | 3,700 W | $6.13 | |
| 18.0 GH/s | 3,960 W | $4.97 | |
| 17.0 GH/s | 3,570 W | $4.84 |


BEL
JKC
LKY
QUAI