Canaan Avalon Q
Daglig fortjeneste$1.96
Inntekt / dag$3.42med dagens BTC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$1.4640.2 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner BTC
Hvor kan du kjøpe 9
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
HSASICMINER
|
China | På lager | 669 dager | $1,310 | $1,310Se tilbud → |
LeedMiner
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 700 dager | $1,370 | $1,370Se tilbud → |
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 701 dager | $1,372 | $1,372Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 705 dager | $1,380 | $1,380Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 766 dager | $1,500 | $1,500Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 771 dager | $1,509 | $1,509Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
|
Czechia | På lager | 777 dager | $1,521 33,000 CZK |
$1,521Se tilbud → |
Jingle Mining
|
China | På lager | 909 dager | $1,780 | $1,780Se tilbud → |
![]() MiningEquipment
|
Spain | På lager | 972 dager | $1,903 1,700 EUR |
$1,903Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $3.42 | −$1.46 | $1.96 |
| Uke | $23.95 | −$10.24 | $13.71 |
| Måned | $102.64 | −$43.87 | $58.77 |
| År | $1,249 | −$533.78 | $715.02 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentCanaan
ModellCanaan Avalon Q
LanseringApr 2025
AlgoritmeSHA-256
Hashrate90.0 TH/s
Effekt1,674 W
Effektivitet18.6 J/TH
Støy45 dB
Mål455 × 130 × 440 mm
Vekt10.5 kg
GrensesnittEthernet / Wifi
Temperatur-5–35 °C
Luftfuktighet10–90 %
Om denne mineren
Canaan Avalon Q er en ASIC-miner fra Canaan for SHA-256-algoritmen med 90.0 TH/s ved 1,674 W. Den kom på markedet i april 2025. Med 18.6 J/TH er den 30 % mer effektiv enn medianen av SHA-256-minerne vi følger (26.4 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 105 av 247 SHA-256-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $1.96 om dagen på BTC. Beste pris på MinerPrices er $1,310. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 669 dager.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 115 TH/s | 1,700 W | $2.89 | |
| 110 TH/s | 1,626 W | $2.76 | |
| 105 TH/s | 1,650 W | $2.55 | |
| 96.0 TH/s | 2,832 W | $1.18 | |
| 90.0 TH/s | 3,250 W | $0.58 | |
| 90.0 TH/s | 3,420 W | $0.43 |




FB
QUAI