Bitmain Antminer S19j (90Th)
Daglig fortjeneste$0.58
Inntekt / dag$3.42med dagens BTC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.8478.0 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner BTC
Hvor kan du kjøpe 0
Ingen selgere tilbyr denne mineren ennå.
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $3.42 | −$2.84 | $0.58 |
| Uke | $23.92 | −$19.87 | $4.04 |
| Måned | $102.51 | −$85.18 | $17.33 |
| År | $1,247 | −$1,036 | $210.85 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer S19j (90Th)
LanseringJun 2021
AlgoritmeSHA-256
Hashrate90.0 TH/s
Effekt3,250 W
Effektivitet36.1 J/TH
Støy75 dB
Kjøling2
Mål195 × 290 × 370 mm
Vekt14.2 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer S19j (90Th) er en ASIC-miner fra Bitmain for SHA-256-algoritmen med 90.0 TH/s ved 3,250 W. Den kom på markedet i juni 2021. Med 36.1 J/TH bruker den 38 % mer strøm per hash enn medianen av SHA-256-minerne vi følger (26.1 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 125 av 247 SHA-256-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $0.58 om dagen på BTC. Ingen butikk tilbyr den på MinerPrices akkurat nå. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 95.0 TH/s | 3,250 W | $0.77 | |
| 84.0 TH/s | 3,150 W | $0.44 | |
| 90.0 TH/s | 3,420 W | $0.43 | |
| 88.0 TH/s | 3,344 W | $0.42 | |
| 86.0 TH/s | 3,268 W | $0.41 | |
| 84.0 TH/s | 3,360 W | $0.25 |
FB
QUAI