Canaan AvalonMiner 1246
Daglig fortjeneste$0.43
Inntekt / dag$3.42med dagens BTC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.9982.1 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner BTC
Hvor kan du kjøpe 1
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 2517 dager | $1,080 | $1,080Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $3.42 | −$2.99 | $0.43 |
| Uke | $23.92 | −$20.91 | $3.00 |
| Måned | $102.51 | −$89.63 | $12.87 |
| År | $1,247 | −$1,091 | $156.64 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentCanaan
ModellCanaan AvalonMiner 1246
LanseringJan 2021
AlgoritmeSHA-256
Hashrate90.0 TH/s
Effekt3,420 W
Effektivitet38.0 J/TH
Støy75 dB
Kjøling12038
Mål331 × 195 × 292 mm
Vekt12.8 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur-5–35 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Canaan AvalonMiner 1246 er en ASIC-miner fra Canaan for SHA-256-algoritmen med 90.0 TH/s ved 3,420 W. Den kom på markedet i januar 2021. Med 38.0 J/TH bruker den 46 % mer strøm per hash enn medianen av SHA-256-minerne vi følger (26.1 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 127 av 247 SHA-256-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $0.43 om dagen på BTC. Beste pris på MinerPrices er $1,080. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 95.0 TH/s | 3,250 W | $0.77 | |
| 90.0 TH/s | 3,250 W | $0.58 | |
| 88.0 TH/s | 3,344 W | $0.42 | |
| 86.0 TH/s | 3,268 W | $0.41 | |
| 84.0 TH/s | 3,360 W | $0.25 | |
| 81.0 TH/s | 3,400 W | $0.10 |

FB
QUAI