ElphaPex DG1 Lite
Daglig fortjeneste$2.17
Inntekt / dag$5.15med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.9881.8 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 6
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
LeedMiner
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 530 dager | $1,150 | $1,150Se tilbud → |
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 531 dager | $1,152 | $1,152Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 584 dager | $1,267 | $1,267Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 1147 dager | $2,488 | $2,488Se tilbud → |
Jingle Mining
|
China | På lager | 1176 dager | $2,550 | $2,550Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 1774 dager | $3,849 | $3,849Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $5.15 | −$2.98 | $2.17 |
| Uke | $36.04 | −$20.85 | $15.19 |
| Måned | $154.47 | −$89.37 | $65.10 |
| År | $1,879 | −$1,087 | $792.02 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentElphaPex
ModellElphaPex DG1 Lite
Også kjent somDG 1 Lite 11G
LanseringJul 2025
AlgoritmeScrypt
Hashrate11.0 GH/s
Effekt3,410 W
Effektivitet310.0 J/GH
Støy75 dB
Mål432 × 196 × 287 mm
Vekt18.3 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur10–40 °C
Luftfuktighet10–90 %
Om denne mineren
ElphaPex DG1 Lite er en ASIC-miner fra ElphaPex for Scrypt-algoritmen med 11.0 GH/s ved 3,410 W. Den kom på markedet i juli 2025. Effektiviteten på 310.0 J/GH ligger nær medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 25 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $2.17 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $1,150. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 530 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 11.0 GH/s | 3,420 W | $2.16 | |
| 10.0 GH/s | 3,100 W | $1.97 | |
| 9.50 GH/s | 3,425 W | $1.45 | |
| 9.30 GH/s | 3,425 W | $1.36 | |
| 9.16 GH/s | 3,425 W | $1.30 | |
| 9.05 GH/s | 3,425 W | $1.24 |


BEL
JKC
LKY
QUAI