Fluminer L1
Daglig fortjeneste$2.00
Inntekt / dag$3.04med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$1.0528.8 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 3
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 692 dager | $1,380 | $1,380Se tilbud → |
HSASICMINER
|
China | På lager | 1378 dager | $2,750 | $2,750Se tilbud → |
PCPraha
✓ Verifisert selger
|
Czechia | På lager | 2719 dager | $5,427 117,299 CZK |
$5,427Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $3.04 | −$1.05 | $2.00 |
| Uke | $21.31 | −$7.34 | $13.97 |
| Måned | $91.33 | −$31.45 | $59.88 |
| År | $1,111 | −$382.64 | $728.50 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentFluminer
ModellFluminer L1
Også kjent somFLUMINER-L1
LanseringOct 2024
AlgoritmeScrypt
Hashrate5.30 GH/s
Effekt1,200 W
Effektivitet226.4 J/GH
Støy40 dB
Mål140 × 300 × 450 mm
Vekt12.8 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet10–90 %
Om denne mineren
Fluminer L1 er en ASIC-miner fra Fluminer for Scrypt-algoritmen med 5.30 GH/s ved 1,200 W. Den kom på markedet i oktober 2024. Med 226.4 J/GH er den 27 % mer effektiv enn medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 34 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $2.00 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $1,380. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 692 dager. Med 40 dB er den stille nok for hjem eller kontor.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 9.50 GH/s | 1,700 W | $3.97 | |
| 6.00 GH/s | 1,400 W | $2.22 | |
| 6.50 GH/s | 3,400 W | $0.76 | |
| 3.40 GH/s | 1,800 W | $0.38 | |
| 3.20 GH/s | 3,000 W | −$0.78 | |
| 3.35 GH/s | 3,200 W | −$0.87 |

BEL
JKC
LKY
QUAI