Fluminer L1 Pro
Daglig fortjeneste$1.59
Inntekt / dag$2.81med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$1.2233.6 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 10
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
LeedMiner
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 707 dager | $1,120 | $1,120Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 707 dager | $1,120 | $1,120Se tilbud → |
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 708 dager | $1,122 | $1,122Se tilbud → |
Jingle Mining
|
China | På lager | 726 dager | $1,150 | $1,150Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 779 dager | $1,234 | $1,234Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
|
Czechia | På lager | 800 dager | $1,268 27,500 CZK |
$1,268Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 939 dager | $1,488 | $1,488Se tilbud → |
![]() MiningEquipment
|
Spain | På lager | 1059 dager | $1,678 1,499 EUR |
$1,678Se tilbud → |
HSASICMINER
|
China | På lager | 1123 dager | $1,780 | $1,780Se tilbud → |
PCPraha
✓ Verifisert selger
|
Czechia | På lager | 1793 dager | $2,843 61,445 CZK |
$2,843Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $2.81 | −$1.22 | $1.59 |
| Uke | $19.66 | −$8.56 | $11.10 |
| Måned | $84.25 | −$36.69 | $47.56 |
| År | $1,025 | −$446.41 | $578.69 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentFluminer
ModellFluminer L1 Pro
Også kjent somFluminer L1 6Gh
LanseringJun 2025
AlgoritmeScrypt
Hashrate6.00 GH/s
Effekt1,400 W
Effektivitet233.3 J/GH
Støy45 dB
Mål140 × 300 × 450 mm
Vekt12.8 kg
GrensesnittEthernet / Wifi
Temperatur5–40 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Fluminer L1 Pro er en ASIC-miner fra Fluminer for Scrypt-algoritmen med 6.00 GH/s ved 1,400 W. Den kom på markedet i juni 2025. Med 233.3 J/GH er den 25 % mer effektiv enn medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 28 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $1.59 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $1,120. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 707 dager. Med 45 dB er den stille nok for hjem eller kontor.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 9.50 GH/s | 1,700 W | $2.96 | |
| 5.30 GH/s | 1,200 W | $1.43 | |
| 9.05 GH/s | 3,425 W | $1.24 | |
| 8.80 GH/s | 3,425 W | $1.13 | |
| 6.50 GH/s | 3,400 W | $0.07 | |
| 3.40 GH/s | 1,800 W | $0.02 |




BEL
JKC
LKY
QUAI