Fluminer L3
Daglig fortjeneste$2.55
Inntekt / dag$4.04med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$1.4940.8 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 5
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 1054 dager | $2,688 | $2,688Se tilbud → |
Jingle Mining
|
China | På lager | 1118 dager | $2,850 | $2,850Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 1176 dager | $3,000 | $3,000Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
|
Czechia | Forhåndsbestilling | 1193 dager | $3,042 66,000 CZK |
$3,042Se tilbud → |
PCPraha
✓ Verifisert selger
|
Czechia | På lager | 2146 dager | $5,474 118,325 CZK |
$5,474Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $4.04 | −$1.49 | $2.55 |
| Uke | $28.25 | −$10.40 | $17.86 |
| Måned | $121.09 | −$44.55 | $76.53 |
| År | $1,473 | −$542.07 | $931.16 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentFluminer
ModellFluminer L3
LanseringJan 2026
AlgoritmeScrypt
Hashrate9.50 GH/s
Effekt1,700 W
Effektivitet178.9 J/GH
Støy45 dB
Mål140 × 300 × 450 mm
Vekt13.8 kg
GrensesnittEthernet / WiFi
Temperatur5–40 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Fluminer L3 er en ASIC-miner fra Fluminer for Scrypt-algoritmen med 9.50 GH/s ved 1,700 W. Den kom på markedet i januar 2026. Med 178.9 J/GH er den 42 % mer effektiv enn medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 21 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $2.55 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $2,688. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 1054 dager.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 10.0 GH/s | 3,100 W | $1.54 | |
| 9.50 GH/s | 3,425 W | $1.04 | |
| 9.30 GH/s | 3,425 W | $0.96 | |
| 9.16 GH/s | 3,425 W | $0.90 | |
| 9.05 GH/s | 3,425 W | $0.85 | |
| 8.80 GH/s | 3,425 W | $0.75 |



BEL
JKC
LKY
QUAI