Bitmain Antminer L9 (15Gh)
Daglig fortjeneste$3.96
Inntekt / dag$6.71med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.7575.6 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 4
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 568 dager | $2,250 | $2,250Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
Brukt
|
Czechia | På lager | 588 dager | $2,328 50,500 CZK |
$2,328Se tilbud → |
![]() BitHash
|
United Arab Emirates | På lager | 2171 dager | $8,600 | $8,600Se tilbud → |
DCE Miner
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 2242 dager | $8,880 | $8,880Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $6.71 | −$2.75 | $3.96 |
| Uke | $47.00 | −$19.26 | $27.74 |
| Måned | $201.42 | −$82.56 | $118.87 |
| År | $2,451 | −$1,004 | $1,446 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer L9 (15Gh)
AlgoritmeScrypt
Hashrate15.0 GH/s
Effekt3,150 W
Effektivitet210.0 J/GH
Støy75 dB
Mål195 × 290 × 379 mm
Vekt13.5 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer L9 (15Gh) er en ASIC-miner fra Bitmain for Scrypt-algoritmen med 15.0 GH/s ved 3,150 W. Med 210.0 J/GH er den 32 % mer effektiv enn medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 18 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $3.96 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $2,250. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 568 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 17.0 GH/s | 3,570 W | $4.49 | |
| 16.5 GH/s | 3,400 W | $4.42 | |
| 16.0 GH/s | 3,360 W | $4.23 | |
| 16.0 GH/s | 3,725 W | $3.91 | |
| 14.0 GH/s | 3,920 W | $2.84 | |
| 14.0 GH/s | 4,150 W | $2.64 |



BEL
JKC
LKY
QUAI