ElphaPex DG1+
Daglig fortjeneste$3.13
Inntekt / dag$6.55med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$3.4294.1 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 6
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
HSASICMINER
|
China | På lager | 346 dager | $1,081 | $1,081Se tilbud → |
LeedMiner
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 368 dager | $1,150 | $1,150Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 405 dager | $1,267 | $1,267Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 448 dager | $1,400 | $1,400Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
|
Czechia | På lager | 553 dager | $1,729 37,500 CZK |
$1,729Se tilbud → |
DCE Miner
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 1973 dager | $6,170 | $6,170Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $6.55 | −$3.42 | $3.13 |
| Uke | $45.87 | −$23.97 | $21.90 |
| Måned | $196.59 | −$102.74 | $93.86 |
| År | $2,392 | −$1,250 | $1,142 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentElphaPex
ModellElphaPex DG1+
Også kjent somElphaPex DG 1 Plus LTC+DOGE 14000M
LanseringJul 2024
AlgoritmeScrypt
Hashrate14.0 GH/s
Effekt3,920 W
Effektivitet280.0 J/GH
Støy75 dB
KjølingAir
Mål432 × 196 × 287 mm
Vekt18.3 kg
GrensesnittRJ45 Ethernet 10/100M
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
ElphaPex DG1+ er en ASIC-miner fra ElphaPex for Scrypt-algoritmen med 14.0 GH/s ved 3,920 W. Den kom på markedet i juli 2024. Effektiviteten på 280.0 J/GH ligger nær medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 21 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $3.13 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $1,081. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 346 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 16.5 GH/s | 3,400 W | $4.75 | |
| 16.0 GH/s | 3,360 W | $4.55 | |
| 15.0 GH/s | 3,150 W | $4.27 | |
| 16.0 GH/s | 3,725 W | $4.24 | |
| 14.0 GH/s | 4,150 W | $2.93 | |
| 13.0 GH/s | 3,780 W | $2.78 |


BEL
JKC
LKY
QUAI