Bitmain Antminer S19 (95Th)
Daglig fortjeneste$0.77
Inntekt / dag$3.61med dagens BTC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.8478.0 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner BTC
Hvor kan du kjøpe 3
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() D-Central
Overhalt
|
Canada | På lager | 557 dager | $427 600 CAD |
$427Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 609 dager | $467 | $467Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
Brukt
|
China | På lager | 913 dager | $700 | $700Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $3.61 | −$2.84 | $0.77 |
| Uke | $25.25 | −$19.87 | $5.37 |
| Måned | $108.20 | −$85.18 | $23.03 |
| År | $1,316 | −$1,036 | $280.14 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer S19 (95Th)
LanseringMay 2020
AlgoritmeSHA-256
Hashrate95.0 TH/s
Effekt3,250 W
Effektivitet34.2 J/TH
Støy75 dB
Mål195 × 290 × 400 mm
Vekt14.5 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–40 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer S19 (95Th) er en ASIC-miner fra Bitmain for SHA-256-algoritmen med 95.0 TH/s ved 3,250 W. Den kom på markedet i mai 2020. Med 34.2 J/TH bruker den 31 % mer strøm per hash enn medianen av SHA-256-minerne vi følger (26.1 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 121 av 247 SHA-256-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $0.77 om dagen på BTC. Beste pris på MinerPrices er $427. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 557 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 96.0 TH/s | 2,832 W | $1.17 | |
| 100 TH/s | 3,050 W | $1.13 | |
| 100 TH/s | 3,400 W | $0.83 | |
| 90.0 TH/s | 3,250 W | $0.58 | |
| 90.0 TH/s | 3,420 W | $0.43 | |
| 88.0 TH/s | 3,344 W | $0.42 |



FB
QUAI