Bitmain Antminer T19 (88Th)
Daglig fortjeneste$0.42
Inntekt / dag$3.34med dagens BTC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.9280.3 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner BTC
Hvor kan du kjøpe 2
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 1536 dager | $644 | $644Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 3477 dager | $1,458 | $1,458Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $3.34 | −$2.92 | $0.42 |
| Uke | $23.38 | −$20.45 | $2.94 |
| Måned | $100.22 | −$87.64 | $12.58 |
| År | $1,219 | −$1,066 | $153.06 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer T19 (88Th)
LanseringAug 2021
AlgoritmeSHA-256
Hashrate88.0 TH/s
Effekt3,344 W
Effektivitet38.0 J/TH
Støy75 dB
Mål195 × 290 × 400 mm
Vekt14.2 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–40 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer T19 (88Th) er en ASIC-miner fra Bitmain for SHA-256-algoritmen med 88.0 TH/s ved 3,344 W. Den kom på markedet i august 2021. Med 38.0 J/TH bruker den 46 % mer strøm per hash enn medianen av SHA-256-minerne vi følger (26.1 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 128 av 247 SHA-256-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $0.42 om dagen på BTC. Beste pris på MinerPrices er $644. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 1536 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 95.0 TH/s | 3,250 W | $0.77 | |
| 90.0 TH/s | 3,250 W | $0.58 | |
| 84.0 TH/s | 3,150 W | $0.44 | |
| 90.0 TH/s | 3,420 W | $0.43 | |
| 86.0 TH/s | 3,268 W | $0.41 | |
| 84.0 TH/s | 3,360 W | $0.25 |


FB
QUAI