Canaan AvalonMiner 1166 Pro
Daglig fortjeneste$0.11
Inntekt / dag$3.08med dagens BTC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.9781.6 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner BTC
Hvor kan du kjøpe 1
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() D-Central
Overhalt
|
Canada | Utsolgt | 3409 dager | $389 546 CAD |
$389Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $3.08 | −$2.97 | $0.11 |
| Uke | $21.59 | −$20.79 | $0.80 |
| Måned | $92.53 | −$89.11 | $3.42 |
| År | $1,126 | −$1,084 | $41.61 |
Spesifikasjoner
ProdusentCanaan
ModellCanaan AvalonMiner 1166 Pro
Også kjent somA1166 Pro
LanseringAug 2020
AlgoritmeSHA-256
Hashrate81.0 TH/s
Effekt3,400 W
Effektivitet42.0 J/TH
Støy75 dB
Kjøling12038
Mål306 × 405 × 442 mm
Vekt12.8 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur-5–35 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Canaan AvalonMiner 1166 Pro er en ASIC-miner fra Canaan for SHA-256-algoritmen med 81.0 TH/s ved 3,400 W. Den kom på markedet i august 2020. Med 42.0 J/TH bruker den 61 % mer strøm per hash enn medianen av SHA-256-minerne vi følger (26.1 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 141 av 247 SHA-256-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $0.11 om dagen på BTC. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 84.0 TH/s | 3,150 W | $0.45 | |
| 88.0 TH/s | 3,344 W | $0.43 | |
| 86.0 TH/s | 3,268 W | $0.42 | |
| 84.0 TH/s | 3,360 W | $0.26 | |
| 80.0 TH/s | 3,360 W | $0.11 | |
| 76.0 TH/s | 3,344 W | −$0.03 |

FB
QUAI