MicroBT Whatsminer M30S
Daglig fortjeneste$0.41
Inntekt / dag$3.27med dagens BTC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.8578.4 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner BTC
Hvor kan du kjøpe 1
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 2975 dager | $1,220 | $1,220Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $3.27 | −$2.85 | $0.41 |
| Uke | $22.86 | −$19.98 | $2.87 |
| Måned | $97.95 | −$85.65 | $12.30 |
| År | $1,192 | −$1,042 | $149.68 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentMicroBT
ModellMicroBT Whatsminer M30S
LanseringApr 2020
AlgoritmeSHA-256
Hashrate86.0 TH/s
Effekt3,268 W
Effektivitet38.0 J/TH
Støy72 dB
Mål150 × 225 × 390 mm
Vekt10.5 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur-5–35 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
MicroBT Whatsminer M30S er en ASIC-miner fra MicroBT for SHA-256-algoritmen med 86.0 TH/s ved 3,268 W. Den kom på markedet i april 2020. Med 38.0 J/TH bruker den 46 % mer strøm per hash enn medianen av SHA-256-minerne vi følger (26.1 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 129 av 247 SHA-256-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $0.41 om dagen på BTC. Beste pris på MinerPrices er $1,220. Med 72 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 90.0 TH/s | 3,250 W | $0.58 | |
| 84.0 TH/s | 3,150 W | $0.44 | |
| 90.0 TH/s | 3,420 W | $0.43 | |
| 88.0 TH/s | 3,344 W | $0.42 | |
| 84.0 TH/s | 3,360 W | $0.25 | |
| 81.0 TH/s | 3,400 W | $0.10 |

FB
QUAI