StrongU Hornbill H8 Pro
Daglig fortjeneste$0.26
Inntekt / dag$3.20med dagens BTC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.9480.6 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner BTC
Hvor kan du kjøpe 0
Ingen selgere tilbyr denne mineren ennå.
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $3.20 | −$2.94 | $0.26 |
| Uke | $22.39 | −$20.55 | $1.84 |
| Måned | $95.95 | −$88.06 | $7.90 |
| År | $1,167 | −$1,071 | $96.06 |
Spesifikasjoner
ProdusentStrongU
ModellStrongU Hornbill H8 Pro
LanseringJul 2021
AlgoritmeSHA-256
Hashrate84.0 TH/s
Effekt3,360 W
Effektivitet40.0 J/TH
Støy76 dB
Mål155 × 223 × 390 mm
Vekt11.5 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–40 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
StrongU Hornbill H8 Pro er en ASIC-miner fra StrongU for SHA-256-algoritmen med 84.0 TH/s ved 3,360 W. Den kom på markedet i juli 2021. Med 40.0 J/TH bruker den 53 % mer strøm per hash enn medianen av SHA-256-minerne vi følger (26.1 J/TH). Ved $0.036/kWh er den nr. 130 av 247 SHA-256-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $0.26 om dagen på BTC. Ingen butikk tilbyr den på MinerPrices akkurat nå. Med 76 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 84.0 TH/s | 3,150 W | $0.45 | |
| 90.0 TH/s | 3,420 W | $0.44 | |
| 88.0 TH/s | 3,344 W | $0.43 | |
| 86.0 TH/s | 3,268 W | $0.42 | |
| 81.0 TH/s | 3,400 W | $0.11 | |
| 80.0 TH/s | 3,360 W | $0.11 |
FB
QUAI