VolcMiner D1 Lite (14Gh)
Daglig fortjeneste$2.93
Inntekt / dag$6.55med dagens LTC + DOGE-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$3.6399.6 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner LTC + DOGE
Hvor kan du kjøpe 1
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 1366 dager | $3,999 | $3,999Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $6.55 | −$3.63 | $2.93 |
| Uke | $45.87 | −$25.38 | $20.49 |
| Måned | $196.59 | −$108.76 | $87.83 |
| År | $2,392 | −$1,323 | $1,069 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentVolcminer
ModellVolcMiner D1 Lite (14Gh)
Også kjent somWolcMiner D1 Lite 14Gh
LanseringFeb 2025
AlgoritmeScrypt
Hashrate14.0 GH/s
Effekt4,150 W
Effektivitet296.4 J/GH
Støy70 dB
Mål335 × 197 × 285 mm
Vekt15.6 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
VolcMiner D1 Lite (14Gh) er en ASIC-miner fra Volcminer for Scrypt-algoritmen med 14.0 GH/s ved 4,150 W. Den kom på markedet i februar 2025. Effektiviteten på 296.4 J/GH ligger nær medianen av Scrypt-minerne vi følger (310.0 J/GH). Ved $0.036/kWh er den nr. 23 av 66 Scrypt-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $2.93 om dagen på LTC + DOGE. Beste pris på MinerPrices er $3,999. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 1366 dager. Med 70 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 16.5 GH/s | 3,400 W | $4.75 | |
| 16.0 GH/s | 3,360 W | $4.55 | |
| 15.0 GH/s | 3,150 W | $4.27 | |
| 16.0 GH/s | 3,725 W | $4.24 | |
| 14.0 GH/s | 3,920 W | $3.13 | |
| 13.0 GH/s | 3,780 W | $2.78 |

BEL
JKC
LKY
QUAI