Jasminer X16-P
Daglig fortjeneste$1.24
Inntekt / dag$2.90med dagens ETC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$1.6645.6 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner ETC
Hvor kan du kjøpe 5
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() Maxi Miners
|
Czechia | På lager | 1978 dager | $2,443 53,000 CZK |
$2,443Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 3037 dager | $3,750 | $3,750Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 3223 dager | $3,980 | $3,980Se tilbud → |
![]() Jasminer Europe
✓ Verifisert selger
|
Czechia | På lager | 12417 dager | $15,336 | $15,336Se tilbud → |
Jingle Mining
|
China | Utsolgt | 1917 dager | $2,367 | $2,367Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $2.90 | −$1.66 | $1.24 |
| Uke | $20.27 | −$11.62 | $8.65 |
| Måned | $86.85 | −$49.80 | $37.06 |
| År | $1,057 | −$605.84 | $450.84 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentJasminer
ModellJasminer X16-P
LanseringAug 2023
AlgoritmeEtHash
Hashrate5,800 MH/s
Effekt1,900 W
Effektivitet0.3 J/MH
Støy75 dB
Mål212 × 300 × 374 mm
Vekt14.0 kg
GrensesnittRJ45 Ethernet
Temperatur5–40 °C
Luftfuktighet10–90 %
Om denne mineren
Jasminer X16-P er en ASIC-miner fra Jasminer for EtHash-algoritmen med 5,800 MH/s ved 1,900 W. Den kom på markedet i august 2023. Med 0.3 J/MH er den 45 % mer effektiv enn medianen av EtHash-minerne vi følger (0.6 J/MH). Ved $0.036/kWh er den nr. 7 av 40 EtHash-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $1.24 om dagen på ETC. Beste pris på MinerPrices er $2,443. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 10,000 MH/s | 1,500 W | $3.68 | |
| 9,500 MH/s | 2,470 W | $2.58 | |
| 9,000 MH/s | 2,340 W | $2.45 | |
| 3,680 MH/s | 2,200 W | −$0.09 | |
| 4,250 MH/s | 3,315 W | −$0.77 | |
| 3,600 MH/s | 3,100 W | −$0.91 |




EGEM