Bitmain Antminer E11 (9Gh)
Daglig fortjeneste$2.52
Inntekt / dag$4.56med dagens ETC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.0456.2 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner ETC
Hvor kan du kjøpe 2
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 993 dager | $2,500 | $2,500Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 2141 dager | $5,390 | $5,390Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $4.56 | −$2.04 | $2.52 |
| Uke | $31.94 | −$14.31 | $17.63 |
| Måned | $136.88 | −$61.33 | $75.55 |
| År | $1,665 | −$746.14 | $919.18 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer E11 (9Gh)
LanseringJan 2025
AlgoritmeEtHash
Hashrate9,000 MH/s
Effekt2,340 W
Effektivitet0.3 J/MH
Støy75 dB
Mål400 × 195 × 290 mm
Vekt14.2 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer E11 (9Gh) er en ASIC-miner fra Bitmain for EtHash-algoritmen med 9,000 MH/s ved 2,340 W. Den kom på markedet i januar 2025. Med 0.3 J/MH er den 57 % mer effektiv enn medianen av EtHash-minerne vi følger (0.6 J/MH). Ved $0.036/kWh er den nr. 5 av 40 EtHash-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $2.52 om dagen på ETC. Beste pris på MinerPrices er $2,500. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 993 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 12,500 MH/s | 2,300 W | $4.33 | |
| 10,000 MH/s | 1,500 W | $3.76 | |
| 9,500 MH/s | 2,470 W | $2.66 | |
| 5,800 MH/s | 1,900 W | $1.28 | |
| 3,680 MH/s | 2,200 W | −$0.06 | |
| 4,250 MH/s | 3,315 W | −$0.74 |


EGEM