Bitmain Antminer E11 (9.5Gh)
Daglig fortjeneste$2.65
Inntekt / dag$4.81med dagens ETC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.1659.3 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner ETC
Hvor kan du kjøpe 7
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
HSASICMINER
|
China | På lager | 718 dager | $1,900 | $1,900Se tilbud → |
![]() BitMars
|
China | På lager | 721 dager | $1,908 | $1,908Se tilbud → |
OneMiners
✓ Verifisert selger
|
United States | På lager | 756 dager | $1,999 | $1,999Se tilbud → |
Cryptoware
✓ Verifisert selger
|
United Kingdom | På lager | 831 dager | $2,199 | $2,199Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
|
Czechia | På lager | 845 dager | $2,236 48,500 CZK |
$2,236Se tilbud → |
![]() MiningEquipment
|
Spain | På lager | 973 dager | $2,574 2,299 EUR |
$2,574Se tilbud → |
PCPraha
✓ Verifisert selger
|
Czechia | På lager | 1108 dager | $2,933 63,399 CZK |
$2,933Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $4.81 | −$2.16 | $2.65 |
| Uke | $33.64 | −$15.10 | $18.53 |
| Måned | $144.15 | −$64.73 | $79.42 |
| År | $1,754 | −$787.59 | $966.26 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentBitmain
ModellBitmain Antminer E11 (9.5Gh)
LanseringJan 2025
AlgoritmeEtHash
Hashrate9,500 MH/s
Effekt2,470 W
Effektivitet0.3 J/MH
Støy75 dB
Mål400 × 195 × 290 mm
Vekt14.2 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur5–45 °C
Luftfuktighet5–95 %
Om denne mineren
Bitmain Antminer E11 (9.5Gh) er en ASIC-miner fra Bitmain for EtHash-algoritmen med 9,500 MH/s ved 2,470 W. Den kom på markedet i januar 2025. Med 0.3 J/MH er den 57 % mer effektiv enn medianen av EtHash-minerne vi følger (0.6 J/MH). Ved $0.036/kWh er den nr. 4 av 40 EtHash-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $2.65 om dagen på ETC. Beste pris på MinerPrices er $1,900. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 718 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 23,400 MH/s | 2,550 W | $9.61 | |
| 12,500 MH/s | 2,300 W | $4.31 | |
| 10,000 MH/s | 1,500 W | $3.75 | |
| 9,000 MH/s | 2,340 W | $2.51 | |
| 5,800 MH/s | 1,900 W | $1.27 | |
| 4,250 MH/s | 3,315 W | −$0.75 |



EGEM