iPollo V2
Daglig fortjeneste$3.76
Inntekt / dag$5.07med dagens ETC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$1.3136.0 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner ETC
Hvor kan du kjøpe 5
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
HSASICMINER
|
China | På lager | 1390 dager | $5,225 | $5,225Se tilbud → |
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 1509 dager | $5,670 | $5,670Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 1543 dager | $5,800 | $5,800Se tilbud → |
![]() Maxi Miners
|
Czechia | På lager | 1803 dager | $6,776 147,000 CZK |
$6,776Se tilbud → |
PCPraha
✓ Verifisert selger
|
Czechia | På lager | 2374 dager | $8,924 192,899 CZK |
$8,924Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $5.07 | −$1.31 | $3.76 |
| Uke | $35.49 | −$9.17 | $26.32 |
| Måned | $152.11 | −$39.31 | $112.80 |
| År | $1,851 | −$478.30 | $1,372 |
Prishistorikk
━ Snittpris ━ Laveste pris
Spesifikasjoner
ProdusentiPollo
ModelliPollo V2
Også kjent somiPollo V II
LanseringNov 2024
AlgoritmeEtHash
Hashrate10,000 MH/s
Effekt1,500 W
Effektivitet0.2 J/MH
Støy75 dB
Mål430 × 195 × 290 mm
Vekt16.5 kg
GrensesnittEthernet
Temperatur10–40 °C
Luftfuktighet10–90 %
Om denne mineren
iPollo V2 er en ASIC-miner fra iPollo for EtHash-algoritmen med 10,000 MH/s ved 1,500 W. Den kom på markedet i november 2024. Med 0.2 J/MH er den 75 % mer effektiv enn medianen av EtHash-minerne vi følger (0.6 J/MH). Ved $0.036/kWh er den nr. 3 av 40 EtHash-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $3.76 om dagen på ETC. Beste pris på MinerPrices er $5,225. Med dagens tall betaler den seg selv på omtrent 1390 dager. Med 75 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 23,400 MH/s | 2,550 W | $9.64 | |
| 12,500 MH/s | 2,300 W | $4.33 | |
| 9,500 MH/s | 2,470 W | $2.66 | |
| 9,000 MH/s | 2,340 W | $2.52 | |
| 5,800 MH/s | 1,900 W | $1.28 | |
| 3,680 MH/s | 2,200 W | −$0.06 |



EGEM