Bombax EZ100
Daglig fortjeneste$4.29
Inntekt / dag$6.30med dagens ETC-pris og vanskelighetsgrad
Strøm / dag−$2.0155.2 kWh per dag · $0.0364/kWh
Inntekt mot strøm · Miner ETC
Hvor kan du kjøpe 2
| Selger | Sendes fra | Tilgjengelighet | ROI | Pris | |
|---|---|---|---|---|---|
![]() X-ON Mining
|
China | På lager | 2308 dager | $9,899 | $9,899Se tilbud → |
![]() Yesmining
✓ Verifisert selger
|
China | På lager | 3043 dager | $13,050 | $13,050Se tilbud → |
Fortjeneste
| Inntekt | Strøm | Fortjeneste | |
|---|---|---|---|
| Dag | $6.30 | −$2.01 | $4.29 |
| Uke | $44.09 | −$14.06 | $30.03 |
| Måned | $188.98 | −$60.28 | $128.70 |
| År | $2,299 | −$733.39 | $1,566 |
Spesifikasjoner
ProdusentBombax Miner
ModellBombax EZ100
AlgoritmeEtHash
Hashrate12,500 MH/s
Effekt2,300 W
Effektivitet0.2 J/MH
Støy80 dB
Om denne mineren
Bombax EZ100 er en ASIC-miner fra Bombax Miner for EtHash-algoritmen med 12,500 MH/s ved 2,300 W. Med 0.2 J/MH er den 69 % mer effektiv enn medianen av EtHash-minerne vi følger (0.6 J/MH). Ved $0.036/kWh er den nr. 2 av 40 EtHash-minere etter daglig fortjeneste og tjener rundt $4.29 om dagen på ETC. Beste pris på MinerPrices er $9,899. Med 80 dB hører den hjemme i et eget mining-anlegg eller hosting.
Lignende minere
| Modell | Hashrate | Effekt | Fortjeneste |
|---|---|---|---|
| 23,400 MH/s | 2,550 W | $9.56 | |
| 10,000 MH/s | 1,500 W | $3.73 | |
| 9,500 MH/s | 2,470 W | $2.63 | |
| 9,000 MH/s | 2,340 W | $2.49 | |
| 5,800 MH/s | 1,900 W | $1.26 | |
| 3,680 MH/s | 2,200 W | −$0.07 |

